Ziņas

Agnese Vēze

Agnese Vēze

Labdien! Tā ir Agnese, Agnese Vēze jeb kā mēs viņu pazīstam – Agy. Viņa skrien, bet tik pat daudz vai pat vairāk palīdz citiem kā brīvprātīgais sacensībās. Arī “Rīga-Valmiera” dalībniekus Agnese dzirdījusi ar tēju un barojusi ar cepumiem.

Šogad Agnese ir laimējusi iespēju piedalīties Riodežaneiro Olimpiskajās spēlēs kā brīvprātīgais. Kā viņai iet gatavojoties, un kā ies Brazīlijā, varēsim sekot līdzi viņas blogā. Tikmēr mēs varam palīdzēt viņai sapņa sasniegšanā un palīdzēt ar naudiņu. Pati Agnese savā blogā raksta šādi:

Sveiki, draugi!

Mans vārds ir Agnese, bet daudzi mani pazīst ar iesauku Agy un tā mani arī sauc ikdienā. Esmu pieredzējusi brīvprātīgā dažādos sporta pasākumos. Mēs noteikti esam tikušies kādā no “Stirnu buku” posmiem. Es Tev, noteikti, esmu likusi atrādīt inventāru, nosaukt numuru, atņēmusi eklēru, padevusi siltu tēju vai buljonu. Tu, drošvien, no manām rokām esi ņemis ūdensglāzi vai finišā saņēmis medaļu un uzslavu par labi padarītu darbu. Noteikti, esi saņēmis no manām rokām dalībnieku numuru vai informāciju. Vai Tavs draugs ir uzzinājis, kā no lidostas tikt uz Rīgas centru. Jā esmu bijusi brīvprātīgā dažādos pasākumos. Man nav sveša salšana, svīšana, nogurums, ilgs statisks darbs, steiga un gandarījums. Un vienmēr saņemts “paldies”! Bet ar to nekas nebeidzās! Ar janvāri sākas jauni darbi un nedarbi – trase jāiekārto, reģistratūra jāsapucē, dalībnieki jāpadzirda, jāpabaro, jāapčubina, čipi jāatņem, nosalušie deguni jāsasilda, pagurušo prāti jāsapurina. Bet esmu nolēmusi spert solīti uz priekšu un manas palīdzīgās rokas noder ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Tā nu sanācis, ka pēc gadu ilgas atlases, kurā bija gan pārsteigumi, gan vilšanās, Olimpisko spēļu rīkotāji ir nolēmuši, ka man jāiet arī viņiem talkā. Bet nokļūšana un dzīvošana ir mūsu pašu ziņā. Līdz ar to, man nepieciešama Jūsu palīdzība, lai es nokļutu uz Olimpiskajām spēlēm Rio de Janeiro, kuras notiks no 5. līdz 21. augustam. Aviobiļete maksā sākot ar 1500 Eur, bet šādas naudas man nav. Tāpēc saucu palīgā, jo ar Jūsu visu palīdzību es varēšu palīdzēt Olimpiādes rīkotājiem un sportistiem godam aizvadīt četrgades lielākos svētkos. Darīšu to, kas man padodās.

https://agy712.wordpress.com/2016/02/07/cels-uz-rio-jeb-sauciens-pec-palidzibas/

Te ir Agneses rekvizīti:
Konta nr. LV53HABA0551031614176
Banka: Swedbanka
Saņēmējs: Agnese Vēze

mm

Par autoru Imants Antužāns

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *