Ziņas

Pirmie rezultāti internetā jau pusstundu pēc starta!

Mūsdienu tehnoloģiju laikmets paģēr pilnvērtīgu informāciju par notiekošo trasē, tāpēc pateicamies mūsu sadarbības partneriem par notikumu atspoguļošanu Skrējiensoļojumā Rīga-Valmiera.

Šogad laika ņemšanu nodrošinās orientēšanās kluba MAGNĒTS modernie sporta identi, kuru iespējas darboties tiešsaistē pirmo reizi tik plašā mērogā tiks demonstrētās tieši 2.aprīlī – 107 kilometru garā trasē – garākajā Latvijas skrējienā 19 stundu garumā.

MAGNĒTS parūpējies par to, lai pirmie rezultāti nav jāgaida divas stundas, kamēr skrējēji pēc 22 km sasniegs pirmo lielo kontrolpunktu Garkalnē.
Tradicionālie kontrolpunkti.

Būs divi papildus laika ņemšanas punkti – pēc 7km pie TP ALFA un pēc 13 km pie Tallinas apvedceļa. Tas nozīmē, ka pirmie rezultāti rv2015.noskrien.lv parādīsies jau pusstundu pēc starta.

Tehnoloģiju uzņēmums MAPON šogad nodrošinās GPS sekošanu. Sacensību dalībnieki savos ēpastos jau ir saņēmuši informatīvo biļetenu kopā ar instrukciju, kā savos viedtālruņos ielādēt lietotni Pasitrack. Daudzgadīgo nokiju cienītājiem būs iespēja saņemt mazas GPS kastītes. MAPON pārstāvis skrējiena reģistrācijas laikā palīdzēs tikt galā ar visām neskaidrībām.

Īsi pēc starta publicēsim linku, kurā varēsiet sekot līdzi punktiņiem uz kartes. Valmieras Rātslaukumā pilsētas dome nodrošinās finiša zonu ar DJ, kas rūpēsies par vērienīgu sagaidīšanu. Lielie ekrāni un ALSO un SAMSUNG informēs līdzjutējus un valmieriešus par notikumiem trasē.

Vēl vienu pārsteigumu esam pietaupījuši piektdienas, 1.aprīļa vakaram, kad 21:30 sacensību dalībnieki un brīvprātīgie ieradīsies Latvijas Universitātē. Studentu ziņu kanāls RADIO NABA saviem klausītājiem par skrējienu savā raidījumā Nabarīts sāks stāstīt pirmie, tāpēc Pagriez pasauli piektdienas rītā jau pēc plkst.9:15

Par Rīga-Valmiera stāstīs Radio TEV, Latvijas Radio (ziņas visas nakts garumā ar informāciju par notikumiem trasē), kā arī daudzas citas radiostacijas. Interneta portāli valmieraszinas.lv, lsm.lv, kā arī citi nerimstoši stāstīs par notiekošo.
TV operatori solījušies filmēt pat no Mildas zvaigžņu augstumiem un Sīmaņa gailīša skatu leņķa.

Neaizmirsti ultrataka.lv un noskrien.lv

mm

Par autoru Matīss Vecvagaris

2 komentāri “Pirmie rezultāti internetā jau pusstundu pēc starta!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *