TOP 24h

TOP 24h

Sievietes

  • 222,020 km – Tamāra Merzļikina (50) – 24 h Lauf Mittersill (AUT) – 26.-27.05.1989
  • 212,544 km – Tamāra Merzļikina (51) – 24 h Lauf Mittersill (AUT) – 15.-16.06.1990
  • 210,120 km – Tamāra Merzļikina (52) – Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St.Petersburg (RUS) – 07.-08.09.1991
  • 203,379 km – Sigita Vāce (38) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 185,419 km (telpās) – Tamāra Merzļikina (54) – Indoor Winter Ultramarathon 24H Podolsk (RUS) – 27.-28.02.1993
  • 177,687 km – Brigita Tīruma (49) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 26.-27.05.1995
  • 170,760 km – Dace Veipa (37) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 169,304 km – Brigita Tīruma (47) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 21.-22.05.1993
  • 163,817 km – Tamāra Merzļikina (60) – Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St.Petersburg (RUS) – 04.-05.09.1999
  • 161,177 km – Dace Veipa (36) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 160,704 km – Aija Linē (44) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 160,513 km – Dace Veipa (38) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 155,569 km – Nadežda Kavtaskina
  • 152,529 km – Brigita Tīruma (52) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 02.-03.05.1998
  • 151,586 km – Anita Liepiņa – (36) IAU 24h EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 150,383 km – Aija Linē (43) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 142,764 km – Nadežda Kavtaskina (67) – IAU 24h EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 137,742 km – Marta Zumberga (23) – IAU 24h WC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 134,191 km – Ināra Fjodorova (45) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010
  • 131,666 km – Inita Bistrova (47) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010
  • 127,473 km – Lauma Čerņevska (32) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 122,758 km – Inita Bistrova (40) – IAU 24h EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 121,644 km – Tamāra Merzļikina (59) – 24h ‘Sutki Begom’ Moskau (RUS) – 09.-10.05.1998
  • 117,285 km – Inita Nereta (53) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 107,380 km – Antra Freiberga (36) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 106,820 km – Jekatrina Dmitrijeva (31) – IAU 24h EC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 103,922 km – Inita Nereta (46) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 97,193 km – Linda Beldava (33) – IAU 24h EC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013
  • 91,452 km – Tamāra Merzļikina (58) – 24h ‘Sutki Begom’ Moskau (RUS) – 10.-11.05.1997
  • 60,378 km – Ludmila Ņefjodova (34) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010

Vīrieši

  • 258,845 km (stadions)  – Viktors Suborins (31) – stadions Jūrnieks, kur tagad akvaparks (LAT) – 09.06.1984
  • 243,991 km – Jānis Actiņš (41) – IAU 24h EC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013
  • 240,000 km – Georgs Jermolajevs (51) – 1993
  • 238,101 km – Jānis Actiņš (43) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 234,624 km (telpas) – Valērijs Koroteckis (1993)
  • 232,237 km – Normunds Laucis (56) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 231,287 km (telpas) – Valērijs Koroteckis (1991)
  • 229,174 km – Gunārs Ķeģis (48) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 227,984 km – Viktors Suborins (42) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993
  • 225,058 km –  Viktors Rodinovs (2011)
  • 221,500 km –  Raimonds Šenfelds (45) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 220,091 km – Valdis Ņilovs (40) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 218,175 km – Arvīds Šefanovskis (40) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 26.-27.05.1995
  • 218,080 km –  Viktors Rodinovs (2010)
  • 213,863 km – Valērijs Koroteckis (1990)
  • 213,539 km – Arvīds Šefanovskis (48) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 212,848 km  –  Druvis Ozols (35) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993
  • 212,797 km  –  Viktors Rodinovs (2013)
  • 212,613 km – Normunds Laucis (55) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 211,936 km – Vilnis Pleite (45) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 210,649 km – Arvīds Šefanovskis (50) – 2005
  • 209,325 km – Vilnis Pleite (43) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 209,121 km  –  Viktors Rodinovs (2009)
  • 208,989 km – Valdis Ņilovs (2037) – IAU 24h WC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 207,841 km – Vilnis Pleite (42) – Energia 24-Hour Race (GBR) – 18.-19.07.2014
  • 205,751 km (telpas) – Georgs Jermolajevs (1991)
  • 206,68 km (nav DUV) – Vilnis Pleite (2019) – 10th Energia 24-Hour Race – 22.-23.06.2019
  • 205,396 km – Nikolajs Lucāns (51) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 204,914 km – Valdis Ņilovs (42) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 203,850 km  – Viktors Rodinovs (2009)
  • 203,619 km – Georgs Jermolajevs (51) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993
  • 203,596 km – Vilnis Pleite (41) – IAU 24h WC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED)- 11.-12.05.2013
  • 202,505 km – Arvīds Šefanovskis (45) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 02.-03.06.2000
  • 201,235 km – Uldis Kļaviņš (31) – Burginsellauf Delmenhorst (GER) – 20.-21.06.2015
  • 201,015 km – Viktors Suborins (43) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 30.04.-01.05.1994
  • 200,990 km – Voldemārs Valdmanis (62) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 200,696 km – Viktors Rodinovs (2012)
  • 198,035 km – Uldis Kļaviņš (30) – Les 24 heures de Ploeren (FRA) – 06.-07.12.2014
  • 193,358 km – Gunārs Ķeģis (45) – IAU 24h WC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 193,252 km – Jānis Actiņš (44) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 192,931 km – Arvīds Šefanovskis (51) – IAU 24h EC Verona (12^ Lupatotissima 24 ore) (ITA) – 23.-24.09.2006
  • 192,375 km  – Viktors Rodinovs (2008)
  • 191,585 km  – Viktors Rodinovs (2006)
  • 189,662 km – Georgs Jermolajevs (51) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 21.-22.05.1993
  • 189,075 km – Andrejs Brencis (46) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 21.-22.05.1993
  • 185,527 km – Gunārs Ķeģis (50) -IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 183,930 km –  Viktors Rodinovs (2012)
  • 183,900 km – Vilnis Pleite (41) – Energia 24-Hour Race (GBR) – 19.-20.07.2013
  • 183,768 km –  Viktors Rodinovs (2007)
  • 183,169 km – Nikolajs Lucāns (52) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 181,450 km – Georgs Jermolajevs (58) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 02.-03.06.2000
  • 180,155 km – Viktors Rodinovs (2005)
  • 178,461 km – Georgs Jermolajevs (65) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 18.-19.05.2007
  • 176,064 km – Vilnis Pleite (40) – 24 Heures Du Confluent (FRA) – 31.03.-01.04.2012
  • 174,763 km – Vilnis Pleite (40) – IAU 24h WC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 174,321 km – Viktors Rodinovs (2010)
  • 172,256 km – Georgs Jermolajevs (60) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 10.-11.05.2002
  • 169,818 km – Dainis Žuburs (44) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 166,592 km – Viesturs Dude (41) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 165,724 km – Uldis Kļaviņš (31) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 162,256 km (telpās) – Vilnis Pleite (42) – Endurance 24 h Ultrarun Helsinki (FIN) – 22.-23.02.2014
  • 160,790 km – Arne Ūdris (31) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 159,762 km – Raimonds Klints (50) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 156,423 km (telpas) – Georgs Jermolajevs (1993)
  • 156,121 km  – Georgs Jermolajevs (58) – IAU 24h EC Uden (NED) – 20.-21.10.2000
  • 155,926 km – Vilnis Pleite (44) – Les 24 heures de Brive – open race (FRA) – 05.-06.05.2016
  • 150,698 km – Georgs Jermolajevs (61) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 148,629 km – Georgs Jermolajevs (63) – IAU 24h WC Wörschach (AUT) – 16.-17.07.2005
  • 147,778 km – Andrejs Brencis (51) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 02.-03.05.1998
  • 144,727 km – Valentīns Latiševs (77) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 144,571 km – Vilnis Pleite (39) – Energia 24-Hour Race (GBR) – 22.-23.07.2011
  • 143,019 km – Georgs Jermolajevs (2007)
  • 131,357 km – Valdis Ņilovs (43) – IAU 24h EC Timisoara (ROU) – 26.-27.05.2018
  • 130,650 km  –  Normunds Ivzāns (21) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993
  • 127,457 km – Ivars Eglītis (41) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 02.-03.06.2000
  • 127,277 km – Valdis Ņilovs (38) – IAU 24h WC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013
  • 126,013 km  –  Artis Drēziņš (27) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993
  • 122,927 km – Vladimirs Kļavnieks (52) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 121,627 km –  Laimonis Skadiņš (48) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 120,717 km – Vilnis Bērziņš (37) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 02.-03.05.1998
  • 118,021 km – Ainārs Zellis (44) – IAU 24h WC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013
  • 116,135 km – Vilnis Pleite (2018) – IAU 24h EC Timisoara (ROU) – 26.-27.05.2018
  • 111,122 km – Valērijs Ustinovs (46) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010
  • 110,750 km – Arne Ūdris (41) – IAU 24h WC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013
  • 102,424 km – Raivis Zaķis (37) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 90,036 km – Viktors Suborins (52) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 77,700 km – Jānis Actiņš (43) – 24 h Portugal – 24 Horas a Correr (POR) – 19.-20.09.2015
  • 75,793 km – Andris Dudels (55) – IAU 24h EC Timisoara (ROU) – 26.-27.05.2018
  • 65,393 km – Andris Dudels (47) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010
  • 50,020 km – Andris Dudels (40) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
Top