Sākusies taku skrējēju atlase PČ Taizemē

Publicēts nolikums dalībnieku atlasei startam Latvijas izlasē šī gada 11.-14.novembrī World Mountain & Trail Running Championships, kas risināsies Taizemē Tāpat ultrataka.lv apkopots kandidātu saraksts pēc 1.augusta datiem ITRA - International

Rīga-Valmiera 2021 krīt rekords – dvīņiem Tomam un Edžum saziedo 5549 eiro

Rīga-Valmiera 107km dalībnieki un brīvprātīgie palīgi šogad saziedoja 5549 eiro, kas labdarības skrējiena septiņu gadu vēsturē ir jauns rekords. Dvīņu mamma Jana pēc Rīga-Valmiera 107km un svinīgā pasākuma Ziedot.lv

Rīga-Valmiera 2021 pārliecinoši triumfē Toms Komass un Vita Devjatņikova

Atnāca, ieraudzīja un uzvarēja. Visu laiku karstākais Rīga-Valmiera ieies vēsturē ar termoizturīgākajiem skrējējiem un pirmajiem dvīņiem, kuru rehabilitācijai tika vākti līdzekļi. Atjaunotā skrējiena astoņu gadu vēsturē noskaidrots nu jau astotais

LČ 100 kilometros startē 166 skrējēji

Sestdienas, 17.jūlija rītā Valmierā tiks noskaidroti jaunie Latvijas čempioni 100 kilometru skrējienā, kurā startēs 166 Rīga-Valmiera dalībnieki. Pagājušā gada uzvarētāji Pēteris Grīviņš (7:25:02) no Raunas un Austrijā dzīvojošā Diāna Džaviza

Skrējienā Rīga-Valmiera noskaidros jaunus čempionus

Naktī uz sestdienu, 17.jūliju 166 ultragaro distanču skrējēji 13.reizi mēros ceļu no Brīvības pieminekļa Rīgā līdz Sīmaņa baznīcai Valmierā, lai ar uzrakstu “Brīvību Latvijai!” uz starta numuriem, nodotu Mildas sveicienu

Sākums / Ultras / Rīga-Valmiera / Dalībnieku saraksts ar numuriem (2021)

Dalībnieku saraksts ar numuriem (2021)

2021. gada dalībnieku saraksts

registracija.ultrataka.lv

 

 

2021. gada starta saraksts ar dalībnieku numuriem

Dalībnieka Nr.
Vārds
Uzvārds
Komanda
Pilsēta
1JānisIncenbergsSkatsNoJūrmala
2RitvarsKalniņšSkrienam kopāValmiera
3ElvijsMenniksJūrmala
4MārtiņšZīlemotorsvelk
5MiķelisVietnieksNoskrien CēsisCēsis
6ReinisJasliņšJaunmārupe skrienRīga
7IvitaArāja-ČistovaRīga
8DmitrijsNičiporsRIEKSTI/ISOSTARKocēni
9KalvisSilgalsSurikati / Eveko poligarfijaRiga
10ViktorsSuborinsLSCRiga
11SantaBirģeleSelgaRīga
12VivitaRuņģeLiepāja
13ArmandsLuntsRīga
14JānisBirģelisJūrmala
15DaceHartmaneTalsu pauguraines zaķiTalsi
16DaceSkrastiņaTalsu pauguraines zaķiStende
17JanisAndersonsUltrabārda76Rīga
18JānisBalevičs
19JānisRozītisRīga
20SergejsKuzminsSK MagnenRēzekne
21MārcisKārkliņšGrāmatvedis/VaidavaValmiera
22AigarsŪdrisB&BRīga
23KristapsBojansLimbaži
24KristapsCauneAtbilde ir vīns!Suntaži
25AgrisSamcovsMusliksRīga
26DainisMuškoKartavkalnu bukiJaunpils
27ZaneDziļumaLegs MiserablesRiga
28JānisStahovskisTaho Vidzeme / Krutais sievastēvsValmiera
29EdvīnsJaudzems
30AivarsŠķudītisRiga
31GuntaNeijaPēdējās vietas pavēlniekiRīga
32PēterisLūsisUgunskoksRīga
33AnceAumeistereUgunskoksRīga
34AneteSkrastiņaUgunskoksRīga
35IevaPauļukaUgunskoksRīga
36TīnaRozeUgunskoksRīga
37IlzePavāreUgunskoksRīga
38JānisMirķisUgunskoksRīga
39EvijaMirķeUgunskoksRīga
40GundegaLiepiņaUgunskoksRīga
41IvarsBraunsUgunskoksRīga
42ĢirtsBisenieksUgunskoksRīga
43IneseKalniņaUgunskoksRīga
44LieneVidzeUgunskoksRīga
45IevaLapkovskaUgunskoksRīga
46DaceMitaUgunskoksRīga
47LaurisVidzisUgunskoksRīga
48AnceRusovaUgunskoksRīga
49AndrievsJakovelsUgunskoksRīga
50JānisBaumanisUgunskoksRīga
51EdgarsPorciksVSK NoskrienLiepāja
52MārtiņšVilemsonsVSK Noskrien SenioriRīga
53RomansŠromsVSK Noskrien / ig: romeo_runRīga
54MagnusZalstersPilgrimIecava
55RaivisMarčenkovsSalaspils
56MihailsGolubevsSK TēraudsRīga
57DzintarsRendenieks#plus100nieksVangaži
58AigarsBogdanovsRīga
59ArtūrsKetlersSK Dzērvene
60IevaZeltīteUgunskoksRīga
61JanaRomanovskaZemgales ZiņasJelgava
62ElvissCers
63AigaTora
64VaivaNovogreckaiteOrigami runnersKaunas
65AneteAumeistereRīga
66MatīssZilgalvisRīga
67JustineVerneraVSK DivplākšņiRīga
68MārisŠteinertsBarons UltrasRiga
69MārtiņšSirmaisMKBde (Gi Gi and Oscar Lima team)Rīga
70DanaMačtamamatisons runner's clubVentspils
71KonstantīnsBiktimirovsSupervaroņiValdlauči
72AivarsBondarsJēkabpils
73IevaUpmace-GrīviņaSurikatiRauna
74AlvisReinbergsSK BultaCarnikava
75KristīneTroņenkovaJaunmārupe skrien!Marupe
76MārtiņšBirumsSTK/VSK "Burkānciem&co"Valmiera
77KristīneKukaLēdmanē
78SandaPutniņaRīga
79IgorsJegorovsSigulda
80EricRacherUSA
81UldisRuskaVALMIERA
82UldisTučsĀrprāc ar maniRīga
83MārtiņšVeserisDredu SpēksRīga
84IevaŠakenaValmiera
85ArnisKārkliņšLimbaži
86SamantaPetakovaIG: Samanta.runnerRiga
87LigitaLeitlandeJelgava
88ValdisŅilovsMaratona klubs/VSK Noskrien/LSC/Ogres SCOgre
89Liāna AldiņaAldiņaTeam Buldozers/VaidavaRīga
90AndisGesteVSK NoskrienJelgava
91ArtisŠauriņšMežparka RepublikaRiga
92AtisKļavisJaunmārupe skrien!Jaunmārupe
93OskarsFridmanisRiga
94AliseStavroIkšķile
95DzintarsPetrovsMARATONA KLUBSRīga
96JānisDūkapurenn.lvCēsis
97MārcisPetzāleNoskrien CēsisCēsis
98AtisBērziņšRīga
99AnnaBarone-LiepiņaCarnikava
100ĒrikaUrtāneEs un ĒrikaJēkabpils novads
101JurģisUrtānsEs un ĒrikaJēkabpils novads
102KlāvsStankevicsAuce
103JurisRedisonsTērvete
104AijaLinēRiga
105RaimondsBuraksĶekava
106ElmārsOlšteinsĀdaži
107VitaDevjatnikovaRiga
108AijaKandeleBabītes novads
109MārtiņšFreibergsLatvia TrailRace/Scott Running LatviaRīga
110JurģisĪvānsMārupe skrienMārupe
111AtisVanagsRubene
112KristapsČehovičsLukstiņiRamata
113UģisZandersBaldone
114GustsFokerotsVientuļais VilksUpeslejas
115AnitaGavareMaratona klubsUlbroka
116KasparsPētersonsNBS/Kocēnu novadsValmiera
117JanisKopmanisLSCRīga
118DainaDrozdovaLizuma pagasts
119ErvīnsLūsisLūšiRiga
120JānisMarčinkusRigas satiksmeJelgava
121KasparsKrēvicsDrustiRaunas novads, Drustu pagasts
122SanitaRozeRīga
123GuntisPeļņaRēzekne
124DainisDriņķisDzSK LokomotīveRīga
125AndisJaunķierpisMaratona klubsVentspils novads
126EdgarsBoleLIDARūjiena
127ElvijsKukšaLiepāja - Valka, 2021Rīga
128TomsKomassSupervaroņiJelgava
129ReinisIrmejsJelgava
130MartinsAuzins4H PASTAIGARiga
131AnastasijaRjabuha
132GatisPūcītisMārupe
133AinārsKumpiņšTrailmanRiga
134AndrisPutniņš
135OļegsGurejevsIlmājas KojotiVentspils
136KasparsVingrisVirsotne/MarmotCarnikavas Novads
137ArtūrsKrūmiņšEmptyRīga
138IntaZīriuseNoskrien CēsisSalacgrīva
139GintsOšiņšSK Kenijas briežiBaldone
140SantaŽukovskaSupervaroņiRīga
141IlzeRosickaAngicoKatlakalns
142OlenaFomenkoMaratonaclubsKharkiv
143DidzisBraunsRīga
144JānisDanevičsKlibais JankaValmiera
145JurģisVidzisUgunskoksRīga
146ArtisZariņšOTRĀ ELPARīga
147AgrisDundursMaratonaklubsRīga
148VladislavsAļehnovičsKROKUSJēkabpils
149KristīneKetlereSK DzērveneRīga
150KristīneGrausaSalacgriva
151ArtūrsŽeibeRun For FunRopaži
152JānisKalniņšVSK NoskrienRīga
153NeldaNeilandeSmiltene
154RaimondsBrežaSK SPĒKSValmiera
155UldisŠulcsGarkalne
156IlzeMadernieceOgre
157ZaneKarpenkoVSK Noskrien
158IvarsNoviksRēzekne
159ArmandsLočmelisViļaka
160GuntarsLoginsAlphaPartners.lvBalvi
161AgrisLietaunieks-ArzovsCeļa PierakstiRīga
162VitālijsJakovļevshttp://www.endo.lvCēsis
163OleksandrSkrypnikSalaspils
164PēterisCābulisVSK NoskrienValka
165EinarsVilnisNoskrien CēsisCēsis
Top