IAU BRONZE līmeņa Rīga-Valmiera 107km dalībnieki ziedos mazajam Gustavam

Gustavs Mārcis Spilva ir astoņus gadus vecs puika no Vecpiebalgas, viņa kustības no dzimšanas ir ierobežotas, tāpēc labdarības skrējiensoļojuma “Rīga-Valmiera” dalībnieki un brīvprātīgie palīgi sadarbībā ar fondu “Ziedot.lv” vāks līdzekļus

Labdarības skrējiensoļojumā Rīga-Valmiera triumfē Kumpiņš un Džaviza

Līgosvētkos aizvadītajā ultragarajā skrējienā Rīga-Valmiera piedalījās 138 dalībnieki, no kuriem 107 kilometrus visātrāk veica Ainārs Kumpiņš (8:10:50) un Diāna Džaviza (9:26:49), labojot vairākus rekordus. Sešu gadu laikā kopš atjaunošanas, skrējiens

Rīga-Valmiera 2019

Labdarības ultra skrējiens "Rīga-Valmiera 107km" 2019. gadā risināsies 22. jūnijā. Valstī emocionālākajā skrējienā sadarbībā ar Ziedot.lv rehabilitācijas centru Poga vāksim līdzekļus mums zināmās Undīnes ārstēšanai un noskaidrosim Latvijas čempionus 100

Rīga-Valmiera 2018 informatīvais biļetens

Sacensību dalībnieces un dalībnieki, lūdzu, iepazīstieties ar svarīgu informāciju par skrējienu Rīga-Valmiera. Kas jāzina skrējiensoļojuma „Rīga – Valmiera” dalībniekam? Par obligātā ekipējuma pozīciju ķimeņu sieru. Sacensību nolikums nav joks, un

Rīga-Valmiera dalībnieki un brīvprātīgie ziedos piecgadīgās Kristas veselībai

Sadarbībā ar fondu “Ziedot.lv” skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera dalībnieki un brīvprātīgie palīgi ceturto reizi vāks ziedojumus kāda Vidzemes bērna ar kustību traucējumiem veselības uzlabošanai. Valsts simtgadē, kad 107 kilometru skrējiens vasaras saulgriežos

Nolikums

“Kefīra Kauss 2016”

NOLIKUMS

1. Mērķis

Mērķis ir izcelt un godināt skrējējus, kuri piedalījušies kaut vienās sacensībās, kas ir garākas par maratonu (42,195 km), un viņus apbalvot. Gada izskaņā atliks sapucētam/i ierasties uz sezonas noslēguma apbalvošanas ceremoniju.

Reitinga “Kefīra Kauss 2016” papildus mērķis ir popularizēt astoņu garāko skriešanas sacensību kopvērtējumu. Uzvarētājs ir jebkurš, kas pieveicis sevi cīņā, lai sasniegtu finišu. Tomēr Kauss ir tikai viens – vīriešu un sieviešu konkurencē.

2. Organizatori un sacensību kalendārs

Reitingu “Kefīra Kauss 2016” organizē biedrība “Ultra garo skrējienu un taku skriešanas asociācija” sadarbībā ar biedrību “VSK Noskrien”.
2016. gada kalendārā astoņās sacensībās ir 10 distances, starp kurām ir gan asfalta, gan taku, gan nakts,pludmales – baso pēdu skrējieni, kā arī 6 stundu skriešanas sacensības. Astoņas sacensības, kurās dalībnieki vāc kefīra punktus. Daļa skrējēju ņem dalību vairākās sacensībās, kāds to dara veiksmīgāk par citiem un sezonas noslēgumā saņems Kefīra Kausu.
Kalendārs:
2. aprīlis – Skrējiensoļojums Rīga-Valmiera (107 km)
28. maijs – LČ 100 un 50 kilometros (Daugavpils)
4.-5. jūnijs – Nakts taku skrējiens “Zilonis tumsā” (63 km, Kuldīgas novada Rendas pagasts)
2. jūlijs – 6 stundu skrējiens “Pārspēj sevi” (Rīga, Uzvaras parks)
6. augusts – “Cēsis Eco Trail” (80 km, GNP)
27. augusts – Baltijas Baso pēdu ultramaratons (53 km, Ziemeļkurzeme)
1. oktobris – Siguldas kalnu maratons (~70 km, GNP)
12. novembris – Neiespējamais skrējiens (99 un 49,5 km, Valka-Valga)

3. Dalībnieki un drošība

Ievērojot demokrātiju, sezonas kopvērtējumā var iekļūt jebkurš, nešķirojot nevienu pēc valstiskās piederības, tautības, dzimuma, pārliecības, uzskatiem vai kā citādi. Vienīgi, jābūt pilngadīgam jeb vismaz 18 gadus vecam. Sacensību organizatori nenes atbildību par dalībnieku iespējamām traumām sacensību laikā. Ultramaratonisti uzņemas pilnu atbildību par savas veselības atbilstību distances veikšanai, kā arī ievēro sacensību noteikumus un nolikumu. “Kefīra Kauss 2016” mērķis nav veicināt skrējēju piedalīšanos visos garākajos Latvijas skrējienos un bendēt viņu veselību.

Sacensību laikā uzņemtās fotogrāfijas un video ierakstus sacensību organizatori un reitinga veidotāji drīkst izmantot reklāmas materiālos bez saskaņošanas ar tajās redzamajiem cilvēkiem.

4. Kopvērtējuma aprēķināšanas kārtība

Finišējot kaut vienās “Kefīra Kauss 2016” reitinga sacensībās, dalībnieks nopelna kefīra punktus un tiek iekļauts sezonas kopvērtējuma tabulā. Kefīra punkti tiek aprēķināti, dalot absolūtā uzvarētāja distancē pavadīto laiku ar katra finišētāja laiku un reizinot ar skrējiena garumu kilometros.

Sešu stundu skrējienā “Pārspēj sevi” dalībnieki nopelna tik kefīra punktus, cik kilometrus noskrien sešu stundu laikā. Ja veikts maratons (42,195 km) vai mazāk, punkti nepienākas.
Ja dalībnieks finišē LČ 100 kilometru distanci, tad par LČ 50 kilometriem punkti netiek rēķināti. Analoģiski netiek punkti rēķināti par 49,5 kilometru distances veikšanu, ja pieveikta 99 kilometru distance skrējienā “Neiespējamais skrējiens”.

Vienādu punktu gadījumā augstāk ierindosies skrējējs, kurš kādās sacensībās nopelnījis vairāk kefīra punktus vai arī izcīnījis vairāk uzvaru.
Kopvērtējuma tabula tiks publicēta pēc pirmajām divām aizvadītajām sacensībām noskrien.lv sadaļā “Reitings”, kā arī ultrataka.lv. Tā tiks regulāri atjaunota.
Reitinga veidotājiem ir tiesības izdarīt nepieciešamās izmaiņas un papildinājumus, parādoties jaunai informācijai (precizēti distanču garumi, sacensību atcelšana vai datumu maiņa, vārdu un uzvārdu labojumi, u. tml.).

Sīkāka informācija, precizējumi – rakstot uz sarakste@ultrataka.lv.

5. Apbalvošana

Uzvarētāji sezonas noslēgumā saņems Kefīra Kausu ar balto padzērienu.

Top