Atskats uz semināru “Sarunas par antidopinga jautājumiem taku skriešanas sportā”

2024.gada 17.maijā tika aizvadīts ikvienam sportistam noderīgs seminārs “Sarunas par antidopinga jautājumiem taku skriešanas sportā”. Seminārs tika veidots sadarbojoties Latvijas taku skriešanas darba grupai ar Latvijas Antidopinga biroju. 1h28min garais

Taku skrējēju kopienas kopēja Whatsapp lietotnes grupa (Community)

WhatsApp lietotnes pieslēgšanās saite - spied.šeit.lv Sen atpakaļ, bija maz veidu, kā sazināties ar cilvēkiem, kā informēt lielāku cilvēku kopienu. Mūsdienās ir tik ļoti daudz dažādu informācijas avotu, ka ir

17.maijā tiek rīkots tiešsaistes seminārs “Sarunas par antidopinga jautājumiem taku skriešanas sportā”

Taku skriešanas darba grupa sadarbībā ar Latvijas Antidopinga biroju 17.maijā organizē semināru “Sarunas par antidopinga jautājumiem taku skriešanas sportā”.  Mērķis ar atklātām sarunām un diskusijām sniegt skrējējiem plašāku informāciju par

Zelta līmenī valsts svētkos startē labdarības Rīga-Valmiera 107 km

Labdarības formātā skrējiensoļojums atzīmē desmitgadi un šogad pulcē 215 dalībniekus no 10 valstīm. Dažas dienas pirms pasākuma piecgadīgā valmierieša Regnāra rehabiltācijai ziedojumos savākti pieci tūkstoši eiro. links Līdz Sīmaņa baznīcas

Bērziņš un Armane labākie Latvijas komandā pēdējā startā PČ taku un kalnu skriešanā

Sestdien, 10. jūnijā, Austrijā Insbrukā noslēdzošajā pasaules čempionāta kalnu un taku skriešanas disciplīnā labākā Latvijas komandā bija šogad visos trijos posmos populārajā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” Lūša distancē uzvarējušie

TOP 24h

TOP 24h

Atjaunots 06.05.2024

Sievietes

1) 228,962 km – Diāna Džaviza (33) – DUV-Challenge 2020 (GER) – 03.-04.10.2020

2) 222,020 km – Tamāra Merzļikina (50) – 24 h Lauf Mittersill (AUT) – 26.-27.05.1989

LVS sporta klase – Meistarkandidāts (220km)

 

3) 211,818 km – Vita Devjatņikova (39) – IAU 24h EC Verona (ITA) – 17.-18.09.2022

  • 210,120 km – Tamāra Merzļikina (52) – Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St.Petersburg (RUS) – 07.-08.09.1991

4) 203,379 km – Sigita Vāce (38) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017

5) 203,372 km – Zane Paula (36) – IAU 24h EC Verona (ITA) – 17.-18.09.2022

  • 202,950 km – Sigita Vāce (41) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020

LVS sporta klase – 1. klase (200km)

 

6) 196,949 km – Gita Muceniece (39) – IAU 24h WC Taipei (TWN) – 01.-02.12.2023

  • 190,477 km – Diāna Džaviza (32) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 185,419 km (telpās) – Tamāra Merzļikina (53) – Indoor Winter Ultramarathon 24H Podolsk (RUS) – 27.-28.02.1993
  • 182,162 km – Tamāra Merzļikina (52) – 24 órás futás Szeged (HUN)– 11.-12.07.1992

LVS sporta klase – 2. klase (180km)

 

7) 177,687 km – Brigita Tīruma (49) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 26.-27.05.1995

8) 176,051 km – Alise Šaburova (32) – IAU 24h WC Taipei (TWN) – 01.-02.12.2023

  • 175,220 km – Tamāra Merzļikina (51) – 24 órás futás Szeged (HUN)– 13.-14.07.1991
  • 175,175 km  – Vita Devjatņikova (37) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019

9) 170,949 km – Zane Kaspere (38) – IAU 24h WC Taipei (TWN) – 01.-02.12.2023

10) 170,760 km – Dace Veipa (37) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016

  • 169,304 km – Brigita Tīruma (47) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 21.-22.05.1993
  • 163,817 km – Tamāra Merzļikina (59) – Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St.Petersburg (RUS) – 04.-05.09.1999
  • 161,390 km (stadionā) – Tamāra Merzļikina (53) – des 48 heures pedestres de Surgeres (FRA) 24h splits – 07.-09.05.1993
  • 161,177 km – Dace Veipa (36) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015

11) 160,704 km – Aija Linē (44) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017

  • 160,513 km – Dace Veipa (38) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017

12) 155,569 km – Nadežda Kavtaskina

  • 152,529 km – Brigita Tīruma (52) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 02.-03.05.1998

13) 151,586 km – Anita Liepiņa (36) – IAU 24h EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003

  • 150,383 km – Aija Linē (43) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016

14) 150,120 km – Kristīne Troņenkova (35) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020

LVS sporta klase – 3. klase (150km)

 

15) 138,356 km (telpās) – Gundega Gaile (39) – Bislett 24h hour indoor challenge (NOR) – 21.-22.11.2015

16) 137,742 km – Marta Zumberga (23) – IAU 24h WC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012

17) 134,191 km – Ināra Fjodorova (45) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010

  • 133,200 km (stadionā) – Tamāra Merzļikina (58) – 24 Hour Stadium Run Odessa (UKR) – 18.-19.10.1997

18) 133,162 km – Liene Kalniņa (34) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019

  • 131,852 km – Gundega Gaile (37) – 24h Self-transcendence race, Kiev (UKR) – 21.-22.09.2013

19) 131,666 km – Inita Bistrova (47) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010

  • 131,291 km – Kristīne Troņenkova (37) – IAU 24h EC Verona (ITA) – 17.-18.09.2022
  • 128,965 km – Gundega Gaile (34) – 24 Stunden Self-Transcendence Lauf, Vinnitsa (UKR) – 25.-26.06.2011

20) 127,473 km – Lauma Čerņevska (32) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017

  • 123,663 km – Aija Linē (48) – IAU 24h EC Verona (ITA) – 17.-18.09.2022
  • 122,758 km – Inita Bistrova (40) – IAU 24h EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 121,644 km (stadionā) – Tamāra Merzļikina (59) – 24h ‘Sutki Begom’ Moskau (RUS) – 09.-10.05.1998

21) 120,716 km – Ieva Kurzemniece (43) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 03.-04.05.2008

  • 119,091 km – Gundega Gaile (37) – Sri Chinmoy 6 Day Race – 24h Split (USA) – 23.-24.04.2014

22) 117,285 km – Inita Nereta (53) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016

  • 114,256 km – Gundega Gaile (35) – Sri Chinmoy 6 Day Race – 24h Split (USA)– 22.-23.04.2012
  • 112,000 km (stadionā)– Kristīne Troņenkova (37) – 24 hores d’ultrafons en pista de Barcelona (ESP)– 17.-18.12.2022

23) 110,000 km – Jekaterina Dudele (44) – IAU 24h WC Taipei (TWN) – 01.-02.12.2023

  • 107,826 km – Gundega Gaile (36) – Sri Chinmoy 6 Day Race – 24h Split (USA)– 21.-27.04.2013

24) 107,380 km – Antra Freiberga (36) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017

25) 106,820 km – Jekaterina Dmitrijeva (31) – IAU 24h EC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012

  • 106,216 km – Gundega Gaile (39) – Sri Chinmoy 6 Day Race – 24h Split (USA)– 23.-24.04.2016
  • 103,922 km – Inita Nereta (46) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017

26) 97,193 km – Linda Beldava (33) – IAU 24h EC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013

  • 91,452 km (stadionā) – Tamāra Merzļikina (57) – 24h ‘Sutki Begom’ Moskau (RUS) – 10.-11.05.1997

27) 89,686 km – Lidija Neulane (60) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 03.-04.05.2008

28) 60,378 km – Ludmila Ņefjodova (34) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010

 

 

Vīrieši

1) 258,845 km (stadionā)  – Viktors Suborins (31) – stadions Jūrnieks, kur tagad akvaparks (LAT) – 09.06.1984

LVS sporta klase – Meistarkandidāts (255km)

 

2) 250,065 km – Ritvars Kalniņš (48) – IAU 24h EC Verona (ITA) – 17.-18.09.2022

3) 244,903 km – Elvijs Menniks (43) – XV Endurance 24 h Ultrarun Espoo (FIN) – 24.-25.02.2024

4) 243,991 km – Jānis Actiņš (41) – IAU 24h EC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013

  • 243,037 km – Elvijs Menniks (42) – IAU 24h EC Verona (ITA) – 17.-18.09.2022

5) 240,000 km – Georgs Jermolajevs (51) – 1993

  • 238,101 km – Jānis Actiņš (43) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 237,142 km – Jānis Actiņš (47) – Sillamäe Ultra 24h (ES T) – 21.-22.09.2019

LVS sporta klase – 1. klase (235km)

 

6) 234,624 km (telpās) – Valērijs Koroteckis (52) – Indoor Winter Ultramarathon 24H Podolsk (RUS) – 27.-28.02.1993

7) 232,237 km – Normunds Laucis (56) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017

  • 231,287 km (telpās) – Valērijs Koroteckis (50) – Indoor Winter Ultramarathon 24H Podolsk (RUS) – 23.-24.02.1991

8) 229,174 km – Gunārs Ķeģis (48) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015

  • 227,984 km – Viktors Suborins (42) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993

9) 227,476 km – Didzis Brauns (31) – IAU 24h EC Verona (ITA) – 17.-18.09.2022

10) 225,530 km – Aivars Bondars (54) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020

11) 225,058 km –  Viktors Rodionovs (56) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 07.-08.05.2011

12) 223,625 km (stadionā) –  Vladimirs Koroteckis – 24 Hour Stadium Run Odessa (UKR) – 25.-26.10.1990

  • 221,929 km – Elvijs Menniks (42) – UMF Winter Edition – 24 hours (ITA) – 17.03.2023

13) 221,500 km –  Raimonds Šenfelds (45) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003

14) 220,091 km – Valdis Ņilovs (40) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015

  • 219,146 km – Viktors Rodionovs (56) Mistrzostwa Polski w biegu 24 h (POL) – 17.-18.09.2011

15) 218,175 km – Arvīds Šefanovskis (40) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 26.-27.05.1995

  • 218,080 km – Viktors Rodionovs (55) Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St. Petersburg (RUS) – 04.-05.09.2010

16) 217,261 km – Uģis Dātavs (40) – Endure 24 hour run (GBR) – 29.-30.06.2019 – 2.vieta (trail)

17) 217,105 km – Aijens Trušins (29) – IAU 24h WC Taipei (TWN) – 01.-02.12.2023

  • 216,406 km – Aivars Bondars (53) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 216,380 km (stadionā) – Georgs Jermolajevs (41) Jūrmala 24 Hour Track Race (LAT) – 09.-10.06.1984
  • 215,652 km – Valdis Ņilovs (47) – IAU 24h EC Verona (ITA) – 17.-18.09.2022
  • 215,566 km – Ritvars Kalniņš (45) –IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019

18) 215,130 km –  Laimonis Skadiņš (52) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020

  • 214,322 km – Valērijs Koroteckis (51) – 24 heures de Niort – Open race (FRA) – 07.-08.11.1992
  • 213,863 km (telpās) – Valērijs Koroteckis (49) – Ultramarathon ‘Kuntsevo-90’ 24h (RUS) – 08.-09.09.1990
  • 213,539 km – Arvīds Šefanovskis (48) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 213,200 km – Valērijs Koroteckis (50) – 24 órás futás Szeged (HUN)– 13.-14.07.1991

19) 212,848 km  –  Druvis Ozols (35) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993

  • 212,797 km – Viktors Rodionovs (58) –24h Iserlohner Stadtwerkelauf am Seilersee (GER) – 27.-28.04.2013
  • 212,613 km – Normunds Laucis (55) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016

20) 211,936 km – Vilnis Pleite (45) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017

LVS sporta klase – 2. klase (210km)

 

  • 209,708 km (stadionā) – Viktors Suborins (48) – Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000
  • 209,325 km – Vilnis Pleite (43) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 209,121 km – Viktors Rodionovs (54) –Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI)– 09.-10.05.2009
  • 208,989 km – Valdis Ņilovs (2037) – IAU 24h WC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 207,841 km (stadionā) – Vilnis Pleite (42) – Energia 24-Hour Race (GBR) – 18.-19.07.2014
  • 206,499 km – Vilnis Pleite (47) – 10th Energia 24-Hour Race – 22.-23.06.2019

21) 206,161 km – Miķelis Vietnieks (30) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019

  • 205,751 km (telpās) – Georgs Jermolajevs (49) – Indoor Winter Ultramarathon 24H Podolsk (RUS) – 23.-24.02.1991

22) 205,396 km – Nikolajs Lucāns (51) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016

  • 204,914 km – Valdis Ņilovs (42) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 204,190 km – Didzis Brauns (29) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020
  • 203,850 km – Viktors Rodionovs (54) –Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St. Petersburg (RUS)– 05.-06.09.2009
  • 203,619 km – Georgs Jermolajevs (51) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993
  • 203,596 km – Vilnis Pleite (41) – IAU 24h WC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED)- 11.-12.05.2013
  • 202,505 km – Arvīds Šefanovskis (45) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 02.-03.06.2000

23) 201,800 km (stadionā) – Valentīns Latiševs (64) – 24 Hour Stadium Run Odessa (UKR)– 25.-26.10.1990

  • 201,663 km – Didzis Brauns (28) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019

24) 201,652 km – Kalvis Silgals (36) – IAU 24h EC Verona (ITA) – 17.-18.09.2022

25) 201,235 km – Uldis Kļaviņš (31) – Burginsellauf Delmenhorst (GER) – 20.-21.06.2015

  • 201,015 km – Viktors Suborins (43) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 30.04.-01.05.1994

26) 200,990 km – Voldemārs Valdmanis (62) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003

  • 200,696 km – Viktors Rodionovs (57) –24uur van Steenbergen (NED)– 12.-13.05.2012

27) 199,565 km –  Matīss Vecvagaris (39) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019

  • 198,035 km – Uldis Kļaviņš (30) – Les 24 heures de Ploeren (FRA) – 06.-07.12.2014
  • 197,949 km – Uģis Datavs (38) – The Joust 24hr Race (GBR) – 02.-03.09.2017 – 1.vieta
  • 197,367 km – Valērijs Koroteckis (51) – 24 heures de Niort (FRA)– 01.-02.11.1991
  • 195,000 km – Uģis Datavs (39) – Trailblaster 24h Endurance Ultra (GBR) – 30.06.-01.07.2018 – 1. vieta
  • 193,358 km – Gunārs Ķeģis (45) – IAU 24h WC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 193,252 km – Jānis Actiņš (44) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 192,931 km (stadionā) – Arvīds Šefanovskis (51) – IAU 24h EC Verona (12^ Lupatotissima 24 ore) (ITA) – 23.-24.09.2006

28) 192,499 km – Ainārs Kumpiņš (37) – IAU 24h EC Verona (ITA) – 17.-18.09.2022

  • 192,375 km – Viktors Rodionovs (53) –Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St. Petersburg (RUS)– 06.-07.09.2008
  • 191,585 km – Viktors Rodionovs (51) –Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St. Petersburg (RUS)– 02.-03.09.2006
  • 189,662 km – Georgs Jermolajevs (51) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 21.-22.05.1993

29) 189,075 km – Andrejs Brencis (46) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 21.-22.05.1993

  • 186,891 km – Aijens Trušins (28) – IAU 24h EC Verona (ITA) – 17.-18.09.2022
  • 185,600 km (stadionā) – Valentīns Latiševs (63) – 24 Hour Stadium Run Odessa (UKR)– 28.-29.10.1989
  • 185,600 km (stadionā) – Valērijs Koroteckis (48) – 24 Hour Stadium Run Odessa (UKR)– 28.-29.10.1989
  • 185,527 km – Gunārs Ķeģis (50) -IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017

30) 185,022 km – Artis Zariņš (54) – UMF Winter Edition – 24 Ore (ITA) – 19.-20.03.2022

  • 184,367 km – Arvīds Šefanovskis (43) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI)– 02.-03.05.1998
  • 184,000 km (stadionā) –  Raimonds Šenfelds (41) –Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000
  • 183,930 km – Viktors Rodionovs (57) –IAU 24h WC Katowice (POL)– 08.-09.09.2012
  • 183,900 km (stadionā) – Vilnis Pleite (41) – Energia 24-Hour Race (GBR) – 19.-20.07.2013
  • 183,768 km – Viktors Rodionovs (53) –Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St. Petersburg (RUS)– 01.-02.09.2007
  • 183,169 km – Nikolajs Lucāns (52) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 182,600 km (stadionā) –  Vladimirs Koroteckis – 24 Hour Stadium Run Odessa (UKR) – 29.-30.10.1988

31) 182,279 km – Uldis Pormeisters (32) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019

  • 182,000 km – Elvijs Menniks (43) – IAU 24h WC Taipei (TWN) – 01.-02.12.2023
  • 181,450 km – Georgs Jermolajevs (58) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 02.-03.06.2000
  • 180,155 km – Viktors Rodionovs (50) –Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St. Petersburg (RUS)– 03.-04.09.2005

LVS sporta klase – 3. klase (180km)

 

  • 178,461 km – Georgs Jermolajevs (65) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 18.-19.05.2007
  • 176,064 km – Vilnis Pleite (40) – 24 Heures Du Confluent (FRA) – 31.03.-01.04.2012
  • 175,202 km (stadionā) – Georgs Jermolajevs (57) –Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000
  • 174,763 km – Vilnis Pleite (40) – IAU 24h WC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 174,321 km – Viktors Rodionovs (55) –IAU 24h EC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA)– 13.-14.05.2010
  • 173,718 km (telpās)– Georgs Jermolajevs (54) –Brno Spring 48 Hour Indoor – 24h Split (CZE)– 23.-25.03.1997
  • 172,256 km – Georgs Jermolajevs (60) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 10.-11.05.2002
  • 172,000 km – Ritvars Kalniņš (46) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020

32) 169,818 km – Dainis Žuburs (44) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015

  • 169,040 km – Nikolajs Lucāns (54) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019

33) 166,592 km – Viesturs Dude (41) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003

  • 165,724 km – Uldis Kļaviņš (31) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 165,492 km (stadionā) – Voldemārs Valdmanis (58) – Latvian 24-Hour Championships (LAT) – 15.-16.04.2000

34) 165,407 km (stadionā) – Genādijs Burovs (63) – Latvian 24-Hour Championships (LAT) – 15.-16.04.2000

  • 162,256 km (telpās) – Vilnis Pleite (42) – Endurance 24 h Ultrarun Helsinki (FIN) – 22.-23.02.2014

35) 162,001 km – Pēteris Seso (27) – Self-Transcendence 24-h-Lauf Kiev (UKR) – 21.-22.09.2019

36) 161,200 km (stadionā) – Emanuels Putāns (30) – Self-Transcendence 24 h Track Race Tooting Bec (GBR) – 17.-18.09.2022

37) 160,790 km – Arne Ūdris (31) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003

  • 160,000 km – Normunds Laucis (61) – IAU 24h WC Taipei (TWN) – 01.-02.12.2023

38) 159,762 km – Raimonds Klints (50) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003

39) 158,000 km (stadionā) – Vilnis Brikšķe (49) – Latvian 24-Hour Championships (LAT) – 15.-16.04.2000

  • 156,423 km (telpās)– Georgs Jermolajevs (54) –Indoor Winter Ultramarathon 24H Podolsk (RUS)– 27.-28.02.1993
  • 156,121 km  – Georgs Jermolajevs (58) – IAU 24h EC Uden (NED) – 20.-21.10.2000
  • 155,926 km – Vilnis Pleite (44) – Les 24 heures de Brive – open race (FRA) – 05.-06.05.2016

40) 152,600 km (stadionā)– Andris Dudels (27) – 24 Hour Stadium Run Odessa (UKR) – 25.-26.10.1990

41) 151,586 km (stadionā) – Mārtiņš Šulmanis (59) – Latvian 24-Hour Championships (LAT) – 15.-16.04.2000

  • 150,698 km – Georgs Jermolajevs (61) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 148,629 km – Georgs Jermolajevs (63) – IAU 24h WC Wörschach (AUT) – 16.-17.07.2005
  • 147,778 km – Andrejs Brencis (51) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 02.-03.05.1998
  • 146,750 km (telpās) –  Raimonds Šenfelds (41) –Brno Spring 48 Hour Indoor – 24h Split (CZE)– 19.-20.03.2004
  • 145,925 km – Emanuels Putāns (27) – Self-Transcendence 24-h-Lauf Kiev (UKR) – 21.-22.09.2019

42) 145,095 km (telpās) – Pēteris Cābulis (46) – Endurance 24 h Ultrarun Espoo (FIN) – 25.-26.02.2023

  • 144,975 km – Pēteris Cābulis (43) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 144,727 km – Valentīns Latiševs (77) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 144,571 km (stadionā) – Vilnis Pleite (39) – Energia 24-Hour Race (GBR) – 22.-23.07.2011
  • 143,495 km – Miķelis Vietnieks (32) – IAU 24h EC Verona (ITA) – 17.-18.09.2022

43) 143,054 km (stadionā) – Vladimirs Merzļikins (52) – 24h ‘Sutki Begom’ Moskau (RUS)– 09.-10.05.1998

  • 143,019 km – Georgs Jermolajevs (64) – Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St. Petersburg (RUS)– 01.-02.09.2007
  • 142,000 km – Andris Dudels (60) – IAU 24h WC Taipei (TWN) – 01.-02.12.2023

44) 134,400 km (stadionā) – Valērijs Klementjevs (41) – Self-Transcendence 24 Hour Track Race Tooting Bec (GBR)– 10.-11.10.1998

  • 134,000 km – Matīss Vecvagaris (43) – IAU 24h WC Taipei (TWN) – 01.-02.12.2023
  • 131,357 km – Valdis Ņilovs (43) – IAU 24h EC Timisoara (ROU) – 26.-27.05.2018

45) 130,650 km  –  Normunds Ivzāns (21) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993

46) 128,000 km   – Aivis Vaļulis (32) – Sillamäe Ultra 24h (ES T) – 21.-22.09.2019

47) 127,457 km – Ivars Eglītis (41) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 02.-03.06.2000

  • 127,277 km – Valdis Ņilovs (38) – IAU 24h WC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013
  • 127,200 km (stadionā) – Raimonds Klints (46) – Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000

48) 126,013 km  –  Artis Drēziņš (27) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993

49) 124,404 km (stadionā)  – Valērijs Jegorovs (37) – Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000

50) 123,823 km (stadionā) – Vidis Upenieks (37) – Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000

51) 122,927 km – Vladimirs Kļavnieks (52) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003

  • 121,627 km –  Laimonis Skadiņš (48) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 21.-22.10.2016

52) 120,717 km – Vilnis Bērziņš (37) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 02.-03.05.1998

53) 118,021 km – Ainārs Zellis (44) – IAU 24h WC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013

  • 116,135 km – Vilnis Pleite (46) – IAU 24h EC Timisoara (ROU) – 26.-27.05.2018

54) 111,122 km – Valērijs Ustinovs (46) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010

  • 110,750 km – Arne Ūdris (41) – IAU 24h WC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013
  • 110,437 km – Ainārs Kumpiņš (35) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 108,000 km – Valdis Ņilovs (45) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020

55) 107,600 km (stadionā) – Andris Ozols (21) – Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000

  • 105,733 km (stadionā) – Valentīns Latiševs (74) – Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000
  • 104,755 km (stadionā) – Vladimirs Merzļikins (51) – 24h ‘Sutki Begom’ Moskau (RUS)– 10.-11.05.1997

56) 102,424 km – Raivis Zaķis (37) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017

  • 90,036 km – Viktors Suborins (52) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 86,120 km – Normunds Laucis (59) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020
  • 84,560 km (telpās) – Vladimirs Merzļikins (46) – Indoor Winter Ultramarathon 24H Podolsk (RUS)– 22.-23.02.1992

57) 83,917 km (stadionā) – Mārtiņš Karasevs (18) – Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000

  • 77,700 km – Jānis Actiņš (43) – 24 h Portugal – 24 Horas a Correr (POR) – 19.-20.09.2015

58) 76,000 km (stadionā) – Dainis Kauliņš (46) – Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000

  • 75,793 km – Andris Dudels (55) – IAU 24h EC Timisoara (ROU) – 26.-27.05.2018

59) 73,047 km (stadionā) – Pjotrs Kulkovs (63) – Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000

60) 67,722 km (stadionā) – Gunārs Kārkliņš (65) – Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000

  • 65,393 km – Andris Dudels (47) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010

61) 63,880 km (stadionā) – Juris Osis (56) – Latvian 24-Hour Championships (LAT)– 15.-16.04.2000

  • 61,620 km – Vladimirs Merzļikins (46) – 24 heures de Niort – Open race (FRA)– 07.-08.11.1992
  • 61,164 km – Vilnis Pleite (46) – Energia 24-Hour Race (GBR)– 23.-24.06.2018

62) 51,000 km – Ivo Millers (44) – Rüninger 24-Stundenlauf (GER)– 24.-25.08.2013

  • 50,020 km – Andris Dudels (40) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
Top