Ultrataka aicina pieteikties sacensību organizatorus uz 2023.gada Latvijas čempionāta taku skriešanā rīkošanu

Sacensībām ir jāizpilda šādi kritēriji: jānorisinās no 2023.gada 1.aprīļa līdz 21.maijam vai no 2023.gada 24.jūnija līdz 29.oktobrim; distances garumam jābūt virs 50km; asfalta segums nedrīkst pārsniegt 15% no distances; jābūt

Latvijas izlase startē pirmajā pasaules čempionātā kalnu un taku skriešanā

"World Mountain & Trail Running Championships" (WMTRC) bija iecerēts pagājušā gada novembra vidū Taizemē, taču plānus izjauca globālā pandēmija un vērienīgais pasākums tika pārcelts uz šī gada februāri, bet pēc tam

Latvijas taku skriešanas komanda gatava pasaules čempionātam Taizemē

Latvijas taku skriešanas komanda 13 dalībnieku sastāvā ir gatava startam pasaules čempionātā kalnu un taku skriešanā, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies Taizemes kalnos. Latvijas komanda 13 dalībnieku sastāvā – astoņas

Skrējiens finišē, labdarība turpinās

Nakts un diena, lietus un saule, rītausma un saullēkts, mērķi un soļi, starts un finišs, himna un panākumi, cīņa ar sevi un plecu pie pleca kopā ar konkurentiem, vājuma brīži

Skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera 107km dalībnieku pirmsstarta informatīvais biļetens 2022

Kas jāzina skrējiensoļojuma „Rīga – Valmiera” dalībniekam? 1. Sacensību numurus varēs saņemt Latvijas Universitātes (LU) centrālajā ēkā, Raiņa bulvārī 19 pirms starta piektdienas, 10.jūnija vakarā no plkst. 22:00 līdz 23:00.

TOP 24h

TOP 24h

Sievietes

  • 228,962 km – Diāna Džaviza (33) – DUV-Challenge 2020 (GER) – 03.-04.10.2020
  • 222,020 km – Tamāra Merzļikina (50) – 24 h Lauf Mittersill (AUT) – 26.-27.05.1989
  • 212,544 km – Tamāra Merzļikina (51) – 24 h Lauf Mittersill (AUT) – 15.-16.06.1990
  • 210,120 km – Tamāra Merzļikina (52) – Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St.Petersburg (RUS) – 07.-08.09.1991
  • 203,379 km – Sigita Vāce (38) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 202,958 kmSigita Vāce (41) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020
  • 190,477 km – Diāna Džaviza (32) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 185,419 km (telpās) – Tamāra Merzļikina (54) – Indoor Winter Ultramarathon 24H Podolsk (RUS) – 27.-28.02.1993
  • 177,687 km – Brigita Tīruma (49) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 26.-27.05.1995
  • 175,175 km  – Vita Devjatņikova (37) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 170,760 km – Dace Veipa (37) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 169,304 km – Brigita Tīruma (47) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 21.-22.05.1993
  • 163,817 km – Tamāra Merzļikina (60) – Ispitai Sebia Ultramarathon, 24h St.Petersburg (RUS) – 04.-05.09.1999
  • 161,177 km – Dace Veipa (36) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 160,704 km – Aija Linē (44) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 160,513 km – Dace Veipa (38) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 155,569 km – Nadežda Kavtaskina
  • 152,529 km – Brigita Tīruma (52) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 02.-03.05.1998
  • 151,586 km – Anita Liepiņa – (36) IAU 24h EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 150,383 km – Aija Linē (43) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 150,120 kmKristīne Troņenkova (35) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020
  • 142,764 km – Nadežda Kavtaskina (67) – IAU 24h EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 137,742 km – Marta Zumberga (23) – IAU 24h WC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 134,191 km – Ināra Fjodorova (45) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010
  • 133,162km – Liene Kalniņa (34) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 131,666 km – Inita Bistrova (47) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010
  • 127,473 km – Lauma Čerņevska (32) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 122,758 km – Inita Bistrova (40) – IAU 24h EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 121,644 km – Tamāra Merzļikina (59) – 24h ‘Sutki Begom’ Moskau (RUS) – 09.-10.05.1998
  • 117,285 km – Inita Nereta (53) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 107,380 km – Antra Freiberga (36) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 106,820 km – Jekatrina Dmitrijeva (31) – IAU 24h EC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 103,922 km – Inita Nereta (46) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 97,193 km – Linda Beldava (33) – IAU 24h EC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013
  • 91,452 km – Tamāra Merzļikina (58) – 24h ‘Sutki Begom’ Moskau (RUS) – 10.-11.05.1997
  • 60,378 km – Ludmila Ņefjodova (34) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010

Vīrieši

  • 258,845 km (stadions)  – Viktors Suborins (31) – stadions Jūrnieks, kur tagad akvaparks (LAT) – 09.06.1984
  • 243,991 km – Jānis Actiņš (41) – IAU 24h EC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013
  • 237,142 km – Jānis Actiņš (47) – Sillamäe Ultra 24h (ES T) – 21.-22.09.2019
  • 240,000 km – Georgs Jermolajevs (51) – 1993
  • 238,101 km – Jānis Actiņš (43) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 234,624 km (telpas) – Valērijs Koroteckis (1993)
  • 232,237 km – Normunds Laucis (56) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 231,287 km (telpas) – Valērijs Koroteckis (1991)
  • 229,174 km – Gunārs Ķeģis (48) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 227,984 km – Viktors Suborins (42) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993
  • 225,530 km – Aivars Bondars (54) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020
  • 225,058 km –  Viktors Rodinovs (2011)
  • 221,500 km –  Raimonds Šenfelds (45) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 220,091 km – Valdis Ņilovs (40) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 218,175 km – Arvīds Šefanovskis (40) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 26.-27.05.1995
  • 218,080 km –  Viktors Rodinovs (2010)
  • 217,261 kmUģis Datavs (40) – Endure 24 hour run (GBR) – 29.-30.06.2019 – 2.vieta (trail)
  • 216,406 km – Aivars Bondars (53) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 215,566 km – Ritvars Kalniņš (45) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 215,130 km –  Laimonis Skadiņš (52) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020
  • 213,863 km – Valērijs Koroteckis (1990)
  • 213,539 km – Arvīds Šefanovskis (48) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 212,848 km  –  Druvis Ozols (35) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993
  • 212,797 km  –  Viktors Rodinovs (2013)
  • 212,613 km – Normunds Laucis (55) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 211,936 km – Vilnis Pleite (45) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 210,649 km – Arvīds Šefanovskis (50) – 2005
  • 209,325 km – Vilnis Pleite (43) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 209,121 km  –  Viktors Rodinovs (2009)
  • 208,989 km – Valdis Ņilovs (2037) – IAU 24h WC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 207,841 km – Vilnis Pleite (42) – Energia 24-Hour Race (GBR) – 18.-19.07.2014
  • 205,751 km (telpas) – Georgs Jermolajevs (1991)
  • 206,68 kmVilnis Pleite (2019) – 10th Energia 24-Hour Race – 22.-23.06.2019
  • 206,161 km – Miķelis Vietnieks (30) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 205,396 km – Nikolajs Lucāns (51) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 204,914 km – Valdis Ņilovs (42) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 204,190 km – Didzis Brauns (29) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020
  • 203,850 km  – Viktors Rodinovs (2009)
  • 203,619 km – Georgs Jermolajevs (51) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993
  • 203,596 km – Vilnis Pleite (41) – IAU 24h WC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED)- 11.-12.05.2013
  • 202,505 km – Arvīds Šefanovskis (45) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 02.-03.06.2000
  • 201,663 km – Didzis Brauns (28) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 201,235 km – Uldis Kļaviņš (31) – Burginsellauf Delmenhorst (GER) – 20.-21.06.2015
  • 201,015 km – Viktors Suborins (43) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 30.04.-01.05.1994
  • 200,990 km – Voldemārs Valdmanis (62) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 200,696 km – Viktors Rodinovs (2012)
  • 199,565 km –  Matīss Vecvagaris (39) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 198,035 km – Uldis Kļaviņš (30) – Les 24 heures de Ploeren (FRA) – 06.-07.12.2014
  • 197,949 km – Uģis Datavs (38) – The Joust 24hr Race (GBR) – 02.-03.09.2017 – 1.vieta
  • 195,000 km – Uģis Datavs (39) – Trailblaster 24h Endurance Ultra (GBR) – 30.06.-01.07.2018 – 1. vieta
  • 193,358 km – Gunārs Ķeģis (45) – IAU 24h WC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 193,252 km – Jānis Actiņš (44) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 192,931 km – Arvīds Šefanovskis (51) – IAU 24h EC Verona (12^ Lupatotissima 24 ore) (ITA) – 23.-24.09.2006
  • 192,375 km  – Viktors Rodinovs (2008)
  • 191,585 km  – Viktors Rodinovs (2006)
  • 189,662 km – Georgs Jermolajevs (51) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 21.-22.05.1993
  • 189,075 km – Andrejs Brencis (46) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 21.-22.05.1993
  • 185,527 km – Gunārs Ķeģis (50) -IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 183,930 km –  Viktors Rodinovs (2012)
  • 183,900 km – Vilnis Pleite (41) – Energia 24-Hour Race (GBR) – 19.-20.07.2013
  • 183,768 km –  Viktors Rodinovs (2007)
  • 183,169 km – Nikolajs Lucāns (52) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 182,279 km – Uldis Pormeisters (32) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 181,450 km – Georgs Jermolajevs (58) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 02.-03.06.2000
  • 180,155 km – Viktors Rodinovs (2005)
  • 178,461 km – Georgs Jermolajevs (65) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 18.-19.05.2007
  • 176,064 km – Vilnis Pleite (40) – 24 Heures Du Confluent (FRA) – 31.03.-01.04.2012
  • 174,763 km – Vilnis Pleite (40) – IAU 24h WC Katowice (POL) – 08.-09.09.2012
  • 174,321 km – Viktors Rodinovs (2010)
  • 172,256 km – Georgs Jermolajevs (60) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 10.-11.05.2002
  • 172,000 kmRitvars Kalniņš (46) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020
  • 169,818 km – Dainis Žuburs (44) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 169,040 km – Nikolajs Lucāns (54) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 166,592 km – Viesturs Dude (41) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 165,724 km – Uldis Kļaviņš (31) – IAU 24h WC (7^ 24 ore di Torino) (ITA) – 11.-12.04.2015
  • 162,256 km (telpās) – Vilnis Pleite (42) – Endurance 24 h Ultrarun Helsinki (FIN) – 22.-23.02.2014
  • 160,790 km – Arne Ūdris (31) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 159,762 km – Raimonds Klints (50) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 156,423 km (telpas) – Georgs Jermolajevs (1993)
  • 156,121 km  – Georgs Jermolajevs (58) – IAU 24h EC Uden (NED) – 20.-21.10.2000
  • 155,926 km – Vilnis Pleite (44) – Les 24 heures de Brive – open race (FRA) – 05.-06.05.2016
  • 150,698 km – Georgs Jermolajevs (61) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 148,629 km – Georgs Jermolajevs (63) – IAU 24h WC Wörschach (AUT) – 16.-17.07.2005
  • 147,778 km – Andrejs Brencis (51) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 02.-03.05.1998
  • 144,975 kmPēteris Cābulis (43) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 144,727 km – Valentīns Latiševs (77) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 144,571 km – Vilnis Pleite (39) – Energia 24-Hour Race (GBR) – 22.-23.07.2011
  • 143,019 km – Georgs Jermolajevs (2007)
  • 131,357 km – Valdis Ņilovs (43) – IAU 24h EC Timisoara (ROU) – 26.-27.05.2018
  • 130,650 km  –  Normunds Ivzāns (21) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993
  • 128,000 km   – Aivis Vaļulis (32) – Sillamäe Ultra 24h (ES T) – 21.-22.09.2019
  • 127,457 km – Ivars Eglītis (41) – 24 uurs Apeldoorn (NED) – 02.-03.06.2000
  • 127,277 km – Valdis Ņilovs (38) – IAU 24h WC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013
  • 126,013 km  –  Artis Drēziņš (27) – IAU 24h EC Basel (SUI) – 01.-02.05.1993
  • 122,927 km – Vladimirs Kļavnieks (52) – Open race at IAU 24h WC & EC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 121,627 km –  Laimonis Skadiņš (48) – IAU 24h EC – 24 heures d’Albi (FRA) – 22.10.2016
  • 120,717 km – Vilnis Bērziņš (37) – Self-Transcendence 24h Lauf Basel (SUI) – 02.-03.05.1998
  • 118,021 km – Ainārs Zellis (44) – IAU 24h WC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013
  • 116,135 km – Vilnis Pleite (2018) – IAU 24h EC Timisoara (ROU) – 26.-27.05.2018
  • 111,122 km – Valērijs Ustinovs (46) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010
  • 110,750 km – Arne Ūdris (41) – IAU 24h WC Steenbergen (9e 24uur van Steenbergen) (NED) – 11.-12.05.2013
  • 110,437 kmAinārs Kumpiņš (35) – IAU 24h WC, 24 heures d’Albi (FRA) – 26.-27.10.2019
  • 108,000 km – Valdis Ņilovs (45) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020
  • 102,424 km – Raivis Zaķis (37) – IAU 24h WC Belfast (GBR) – 01.-02.07.2017
  • 90,036 km – Viktors Suborins (52) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
  • 86,120 km – Normunds Laucis (59) – Sillamäe Ultra – 24 h (EST) – 05.-06.09.2020
  • 77,700 km – Jānis Actiņš (43) – 24 h Portugal – 24 Horas a Correr (POR) – 19.-20.09.2015
  • 75,793 km – Andris Dudels (55) – IAU 24h EC Timisoara (ROU) – 26.-27.05.2018
  • 65,393 km – Andris Dudels (47) – IAU 24h WC Brive (Les 24 heures de Brive) (FRA) – 13.-14.05.2010
  • 51,000 kmIvo Millers (44) – Rüninger 24-Stundenlauf (GER) – 24.-25.08.2013
  • 50,020 km – Andris Dudels (40) – IAU 24h WC Uden (NED) – 11.-12.10.2003
Top