Atskats uz semināru “Sarunas par antidopinga jautājumiem taku skriešanas sportā”

2024.gada 17.maijā tika aizvadīts ikvienam sportistam noderīgs seminārs “Sarunas par antidopinga jautājumiem taku skriešanas sportā”. Seminārs tika veidots sadarbojoties Latvijas taku skriešanas darba grupai ar Latvijas Antidopinga biroju. 1h28min garais

Taku skrējēju kopienas kopēja Whatsapp lietotnes grupa (Community)

WhatsApp lietotnes pieslēgšanās saite - spied.šeit.lv Sen atpakaļ, bija maz veidu, kā sazināties ar cilvēkiem, kā informēt lielāku cilvēku kopienu. Mūsdienās ir tik ļoti daudz dažādu informācijas avotu, ka ir

17.maijā tiek rīkots tiešsaistes seminārs “Sarunas par antidopinga jautājumiem taku skriešanas sportā”

Taku skriešanas darba grupa sadarbībā ar Latvijas Antidopinga biroju 17.maijā organizē semināru “Sarunas par antidopinga jautājumiem taku skriešanas sportā”.  Mērķis ar atklātām sarunām un diskusijām sniegt skrējējiem plašāku informāciju par

Zelta līmenī valsts svētkos startē labdarības Rīga-Valmiera 107 km

Labdarības formātā skrējiensoļojums atzīmē desmitgadi un šogad pulcē 215 dalībniekus no 10 valstīm. Dažas dienas pirms pasākuma piecgadīgā valmierieša Regnāra rehabiltācijai ziedojumos savākti pieci tūkstoši eiro. links Līdz Sīmaņa baznīcas

Bērziņš un Armane labākie Latvijas komandā pēdējā startā PČ taku un kalnu skriešanā

Sestdien, 10. jūnijā, Austrijā Insbrukā noslēdzošajā pasaules čempionāta kalnu un taku skriešanas disciplīnā labākā Latvijas komandā bija šogad visos trijos posmos populārajā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” Lūša distancē uzvarējušie

Sākums / Jaunumi / Chingona RVR noteikumi

Chingona RVR noteikumi

Chingona RVR jeb Rīga-Valmiera-Rīga rogaininga noteikumi:

 • lai pielaistu pie starta, nepieciešams “bišķiņ” iesildīties, t.i. 2.aprīlī plkst. 0:00 jāveic starts Rīgā pie Brīvības pieminekļa jeb Mildas un jādodas Valmieras Sīmaņa baznīcas virzienā, kā arī iepriekš jāsaņem sava ārsta (jeb ķirurga) atļauja.
 • starta brīdis Valmierā ir tad, kad ir pabeigta iesildīšanās un sasniegts zināmais Sīmaņa baznīcas klinķis, vēlamais laika posms 2.aprīlī starp plkst. 10.00 un 12.00.
 • pa ceļam no Rīgas uz Valmieru vēlams iepazīties ar visiem 107 kontrolpunktiem (KP), tos būs jāapmeklē ceļā no Valmieras uz Rīgu.
 • visi kontrolpunkti atrodas ceļa malā precīzi 1km attālumā cits no cita, izņēmuma gadījumos tādos kā pilsētās un apdzīvotās vietās, piemēram, Rīgā, Straupē u.c. daži KP var arī neatrasties ceļa malā.
 • ja nu nejauši gadās doties pa “igauņu ceļu” un apmeklēt Siguldu, tad KP skaits var pieaugt un būt krietni lielāks par 107.

7eb3d464-f15b-4eab-9dc2-595bad49900d

 

 • posmā Valmiera – Rīga ir atļauts izmantot pavadošā transporta (auto, velo utt.) atbalstu arī ārpus 6 oficiālajiem atbalsta punktiem.
 • oficiālajos 6 atbalsta punktos vēlams izmantot visus pieejamos ēdienus un dzērienus, kurus sagādājuši gan skrējiena organizatori, gan atbalstītāji, gan arī paši brīvprātīgie.
 • brīvprātīgajiem atļauts kārtīgi pabarot un padzirdīt RVR rogaininga dalībnieku/us, kā arī dzīt to/tos prom, ja atpūtas brīžu ilgums sāk pārāk ieilgt, piemēram, ilgāk par 15 minūtēm.
 • RVR rogaininga dalībniekam/iem ir atļauts izmantot benzīntaku, veikalu u.c. sabiedrisko iestāžu pakalpojumus.
 • kontrollaiks pie Brīvības pieminekļa beidzas 2.aprīlī precīzi 24:00.
 • finiša brīdis ir tad, kad uzņemts finiša foto pie Mildas Rīgas centrā.
 • pavisam finišs ir tad, kad Chingons ir veiksmīgi nokļuvis mājās, sasniedzis L-skapi un atradis tajā noslēpto noslēdzošo KP, kura nosaukums sākas ar A burtu.

April, April 🙂
Chingons

Top