2020. gadā Rīga-Valmiera 107k risināsies 11.jūlijā

Pagājusi pirmā diena pēc ārkārtas stāvokļa beigām valstī un varam izziņot labdarības skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera jauno datumu – 11. jūliju, kas būs tieši pēc mēneša. Šobrīd intensīvi strādājam pie pasākuma saskaņošanas

Rīga-Valmiera 2020 tiek pārcelts

Par spīti ceturtdienas labajām valdības ziņām saistībā ar pasākumiem līdz 300 cilvēkiem, sporta sacensības joprojām nav atļautas un jāgaida 9.jūnija MK sēde. Tāpēc atvainojamies visiem, kuri paspēja viens otru apsveikt

IAU BRONZE līmeņa Rīga-Valmiera 107km dalībnieki ziedos mazajam Gustavam

Gustavs Mārcis Spilva ir astoņus gadus vecs puika no Vecpiebalgas, viņa kustības no dzimšanas ir ierobežotas, tāpēc labdarības skrējiensoļojuma “Rīga-Valmiera” dalībnieki un brīvprātīgie palīgi sadarbībā ar fondu “Ziedot.lv” vāks līdzekļus

Labdarības skrējiensoļojumā Rīga-Valmiera triumfē Kumpiņš un Džaviza

Līgosvētkos aizvadītajā ultragarajā skrējienā Rīga-Valmiera piedalījās 138 dalībnieki, no kuriem 107 kilometrus visātrāk veica Ainārs Kumpiņš (8:10:50) un Diāna Džaviza (9:26:49), labojot vairākus rekordus. Sešu gadu laikā kopš atjaunošanas, skrējiens

Rīga-Valmiera 2019

Labdarības ultra skrējiens "Rīga-Valmiera 107km" 2019. gadā risināsies 22. jūnijā. Valstī emocionālākajā skrējienā sadarbībā ar Ziedot.lv rehabilitācijas centru Poga vāksim līdzekļus mums zināmās Undīnes ārstēšanai un noskaidrosim Latvijas čempionus 100

Sākums / Jaunumi / Skrējiensoļojumā Rīga-Valmiera lietuviete pārspēj trases rekordu

Skrējiensoļojumā Rīga-Valmiera lietuviete pārspēj trases rekordu

Noskaidroti uzvarētāji labdarības skrējiensoļojumam Rīga –Valmiera, kurā no Brīvības pieminekļa Rīgā līdz Svētā Sīmaņa baznīcai Valmierā 128 skrējēji naktī no piektdienas uz sestdienu mēroja 107 kilometru garu distanci.

Sievietēm Viktorija Tomaseviciene no Lietuvas šogad pārspēja gan trases absolūto rekordu, gan atjaunotā skrējiensoļojuma rekordu, distanci veicot 10 stundās, 31 minūtēs un 7 sekundēs. Sievietēm otrā vieta Antrai Lukševicai, kura distanci veica 11 stundās, 27 minūtēs un 9 sekundēs, savukārt Tatiana Sviridova no Krievijas trasē pavadītais laiks bija 11 stundās un 29 minūtes.

Vīriešiem 2017.gada čempiona titulu ieguva Didzis Glušņevs, kurš distanci noskrēja 8 stundās, 27 minūtēs un 32 sekundēs, otrās vietas ieguvējs Pēteris Grīviņš, distanci noskrēja 8 stundās, 32 minūtēs un 11 sekundēs, savukārt trešā vieta Dmitrijam Ničiporam, kurš distancē pavadīja 8 stundas un 46 minūtes.

Īpaši tika sagaidīta arī ceturtās vietas ieguvēja – valmieriete Elīna Krūkle, kura atjaunoto skrējiensoļojumu veica jau ceturto gadu pēc kārtas, distancē pavadot 11 stundas, 37 minūtes un 15 sekundes.

Līdz pulksten 12.00 ir finišējuši 40 dalībnieki, bet izstājušies 24.

Atjaunotā skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera tradīcija nav tikai sportiska aktivitāte, bet katru gadu tās dalībnieki un brīvprātīgie saziedo līdzekļus labdarībai – kāda bērna vai jaunieša rehabilitācijai. Šogad saziedotie līdzekļi tiks izmantoti Lāsmas Zukures ārstniecības kursam Ziedot.lv rehabilitācijas centrā ”Poga”. Jau pirms sacensībām bija saziedoti 1515 eiro. Lāsma plāno arī sagaidīt ātrākos skrējējus finišā pie Sīmaņa baznīcas.

Kopš 2014.gada atjaunotais skrējiensoļojums Rīga – Valmiera notika jau ceturto gadu pēc kārtas un šogad tas pulcēja dalībniekus no 10 valstīm. Skrējiensoļojums aizsākās 1989.gadā un norisinājās piecus gadus, taču pēc tam sekoja 21 gadu ilgs pārtraukums.

Skrējiensoļojumu atbalsta Valmieras pilsētas dome, “Gjensidige”, “Sportland”, “Lexus”, “Liepkalni”, “Dobeles dzirnavnieks”, “Smiltenes piens”, “Cido”, “Valmiermuiža”, “Mangaļi”, “Coca-Cola”, “Mapon”, “Samsung”, “Eži”, “Sajūtu parks”, “Valmieras teātris”, “Sporta laboratorija”, u.c.

Sacensību rezultātiem var sekot tiešraidē internet vietnē ultrataka.lv un sociālajos tīklos (https://www.facebook.com/ultrataka.lv)

Top