Bērziņš un Armane labākie Latvijas komandā pēdējā startā PČ taku un kalnu skriešanā

Sestdien, 10. jūnijā, Austrijā Insbrukā noslēdzošajā pasaules čempionāta kalnu un taku skriešanas disciplīnā labākā Latvijas komandā bija šogad visos trijos posmos populārajā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” Lūša distancē uzvarējušie

PČ taku skriešanā garajā distancē atzīstams veikums Boldānei, kontrollaikā finišē arī Grīviņš

Vakar Insbrukā notiekošajā pasaules čempionātā taku un kalnu skriešanā grūtajā, garajā 87km distancē kontrollaikā no Latvijas finišu sasniedza šogad “Stirnu bukā” trijniekā tikušie – Linda Boldāne, kurai 50. vieta, un

Pasaules čempionātā kalnu un taku skriešanā 45km distancē Latvijas pārtāvji pie simtnieka

Otrajā dienā pasaules čempionātā taku un kalnu skriešanā, kas norisinās Austrijas pilsētā Insbrukā, 45km distancē labākos rezultātus Latvijas izlases rindās uzrādīja Kārlis Eiduks ar 104. vietu vīriešu konkurencē un Ivita

Pasaules čempionātā taku skriešanā “Vertical” distancē labākie no Latvijas Daugulis un Armane

Vakar, 7. jūnijā, pirmajā sacensību dienā pasaules čempionātā kalnu un taku skriešanā 7,1km distancē pret kalnu vairāk nekā simts dalībnieku vidū labākie no Latvijas bija 86. un 69. vietu ieguvušie

Jubilejas džemperis tikai RV107 finišētājiem

Lepojamies paziņot, ka katrs Rīga-Valmiera 2023 finišētājs saņems īpaši ekskluzīvu džemperi (!!!) par godu 10 gadu jubileju, ko atzīmēsim ar nepārtraukto skrējienu sēriju kopš 2014.gada, kad atjaunojām vēsturisko gladiatoru pastaigu,

Sākums / Skrējiensoļojums Rīga-Valmiera / Kas jāzina skrējiensoļojuma „Rīga – Valmiera” dalībniekam?

Kas jāzina skrējiensoļojuma „Rīga – Valmiera” dalībniekam?

 1. Pirmkārt, sklandrauša recepte :). Sacensību nolikums nav joks, un kā rakstīts nolikumā, tas ir obligātā ekipējuma atribūts. Sklandrausi gan varēs nodot tiesnešiem glabāšanā Latvijas Universitātē, un nebūs jānes līdzi uz Valmieru.
 2. Līdz 29. martam kopīgiem spēkiem esam saziedojuši 1579€ mazā valmierieša Jēkaba Bluķa delfīnterapijām, tomēr ziedošana vēl nav beigusies. Mūsu mērķis ir kopā saziedot 2500€.
 3. Iepriekšējā numuru izņemšana notiek Sportland veikalā T/C Alfa līdz ceturtdienai 31. martam. Viens no skrējiena galvenajiem atbalstītājiem „Sportland” šajā laikā piedāvā dalībniekiem 30% atlaidi Nike produkcijai. Visiem dalībniekiem, kas izņem numurus Sportland veikalā Alfā bezmaksas želeja no mūsu partnera SIS. Numurus varēs saņemt arī Latvijas Universitātē reģistrējoties.
 4. Reģistrācija, numuru saņemšana, mantu nodošana pārvešanai uz finišu un kontrolpunktiem, ekipējuma pārbaude un neizņemto numuru izsniegšana Latvijas Universitātē notiks 1. aprīlī plkst. 21:30 līdz 23:00.
 5. Atcerieties par obligāto ekipējumu – drošības veste ar atstarojošiem elementiem, strādājošs pieres lukturis, mobilais tālrunis, 20 EUR,  eklērs burkāns eklērs sklandrausis.
 6. Neatkarīgi no tā, ka numurs iepriekš izņemts Sportland veikalā, dalībniekam pirms starta jāreģistrējas Latvijas Universitātē.
 7. Starts tiks dots pie Brīvības pieminekļa pusnaktī no 1. uz 2. aprīli – no piektdienas uz sestdienu.
 8. Sadarbībā ar Mapon, tiks nodrošināta GPS sekošana. Ar instrukciju lūdzu iepazīties šeit: https://ultrataka.lv/mapon.pdf
 9. Lietotāja vārds un parole reģistrācijai MAPON sistēmā nosūtīts dalībniekiem e-pastā.
 10. Laika kontrole notiks ar SIAC sistēmu, un katram dalībniekam startā tiks izdalīts “idents”, kurš pēc sacensībām vai izstāšanās no tām jāatdod tiesnešiem finišā Valmierā. Lūdzu iepazīties ar aprakstu šeit: https://ultrataka.lv/SIAC.pdf
 11. Visu dalībnieku starpfinišu un finiša rezultātiem tiešsaistē varēs sekot adresē http://rv2015.noskrien.lv/
 12. Skrējiena laikā jāievēro visi CSN. Rīgā kustība notiek pa gājēju trotuāru labajā Brīvībās ielas pusē. Pirms Juglas kanāla, izmantojot gājēju tuneli, skrējēji nokļūst ielas pretējā pusē un turpmāko distanci veic pa brauktuves kreiso nomali.
 13. Rīgā ātrākos sacensību dalībniekus pavadīs policijas transports. Jebkurā gadījumā dalībniekiem jāskrien pa trotuāru. Dalībnieki, kas atradīsies starp pirmo un otro policijas automašīnu, drīkst neievērot sarkanās luksofora gaismas. Ja dalībnieks atpaliek un atrodas aiz otrās policijas mašīnas, ir jāievēro visi CSN. Policija pavadīs dalībniekus līdz Juglas Statoil, kur dalībniekiem jāturpina ceļš patstāvīgi, turpinot kustību pa gājēju trotuāru.
 14. Pēc Brīvības ielas šķērsošanas kustība visu laiku notiks pa kreiso ceļa pusi. Arī Valmierā, skrienot cauri pilsētai, jāvirzās pa trotuāru ielas kreisajā pusē, un pretī veikalam Valleta jāšķērso iela pa gājēju pāreju, lai pēc 100 metriem sasniegtu finišu.
 15. Atbalsts no pavadošā transporta (velo, auto u.c.) drīkst būt tikai kontrolpunktos. Satiksmes kavēšana uz šosejas nav pieļaujama. Atbalsts trasē nav atļauts!
 16. Vietā, kur Tallinas šoseja šķērso Vidzemes šoseju, un veloceliņš pagriežas pa kreisi uz Ādažu pusi, jāšķērso atdalošā barjera un brauktuve, lai turpinātu kustību pa Vidzemes šoseju.
 17. Trasē izvietoti seši kontrolpunkti nolikumā atrunātajās vietās. Kontrolpunktos būs pieejami gan ēdieni, gan dzērieni, kurus sagādājuši skrējiena atbalstītāji CocaCola, Cido, SIS, Smiltenes piens, A Aptieka, Skrīveru saldumi. Reģistrācijas brīdī Latvijas Universitātē iespējams nodot sūtījumus uz kontrolpunktiem. Lūgums pieturēties pie saprātīgiem sūtījumu izmēriem.
 18. Izstāšanās gadījumā dalībniekiem jāinformē sacensību sekretariāts, zvanot uz numuros norādīto vienu vai otru telefona numuru. Šajā gadījumā dalībnieki no trases tiks uzņemti organizatoru evakuācijas transportā, nogādāti finišā, kur saņems savas mantas, nodos “identu”, un vajadzības gadījumā tiks nogādāts organizatoru nodrošinātajās atpūtas telpās.
 19. Finišā dalībniekiem pasniegsim leģendārās ābolu strūdeles un Smiltenes Piena spēka kefīru. Dalībniekiem, kas finišējuši saviem spēkiem tiks atgriezta drošības nauda 20€.
 20. Drošības nauda tiks atgriezta tikai sacensību dienā Valmierā.
 21. Sadarbībā ar fondu ziedot.lv finišā būs novietota ziedojumu kastīte Jēkaba Bluķa rehabilitācijai. Aicinām dalībniekus atgriezto drošības naudu novirzīt cēliem labdarības mērķiem.
 22. Pēc finiša dalībniekiem ir iespēja izmantot Pārgaujas sākumskolas telpas (Meža iela 12a), kur būs pieejamas dušas, ģērbtuves, atpūtas telpa un masāža. Organizatori nodrošina transportu no finiša līdz skolai.
 23. Rekomendējam nodrošināties ar segu vai guļammaisu, ko var nosūtīt uz finišu kopā ar citām mantām. To varēsiet izmantot sākumskolas atvēlētajās atpūtas telpās.
 24. Naktsmītnes piedāvā Valmieras tehnikuma dienesta viesnīca (Vadu iela 3). Svaigi izremontētās istabiņās gultasvietas maksās 10€.
 25. Lai rezervētu gultas vietu, sūtiet pieteikumu uz organizatoru e-pastu. Dienesta viesnīcā dalībniekiem ir rezervētas 28 guļvietas vīriešu istabās un 10 guļvietas sieviešu stāvā.
 26. Apbalvošanas ceremonija paredzēta plkst. 19:00 Pārgaujas sākumskolas sporta zālē, kur klātesošo vidū tiks izspēlēta loterija ar vērtīgām balvām. Dalībniekus sveiks Jēkabs ar ģimeni.
 27. Rezultāti tiks publicēti sportlat.lv, statistik.d-u-v.org un ultrataka.lv
 28. Skrējiena Rīga-Valmiera rezultāti tiks iekļauti Latvijas čempionāta ultra garajos skrējienos kopvērtējuma ieskaitē.
 29. LČ 2016. gadā iekļauti seši posmi – „Rīga – Valmiera”, „Zilonis tumsā”, „LČ 100km un 50km skrējienos”, „Cēsis Eco Trail”, „Baltijas baso pēdu ultramaratons” un „Siguldas kalnu maratons” – pēc kurām tiks apkopoti rezultāti un sezonas noslēguma pasākumā apbalvoti labākie un sumināti dalībnieki.
 30. Pēc sacensībām 7. aprīlī rehabilitācijas centrā “Poga” notiks preses konference, kurā atskatīsimies uz sacensībām, apkoposim labdarības rezultātus un pasēdēsim pie kādas atjaunošanās dzēriena glāzes.
Top