IAU BRONZE līmeņa Rīga-Valmiera 107km dalībnieki ziedos mazajam Gustavam

Gustavs Mārcis Spilva ir astoņus gadus vecs puika no Vecpiebalgas, viņa kustības no dzimšanas ir ierobežotas, tāpēc labdarības skrējiensoļojuma “Rīga-Valmiera” dalībnieki un brīvprātīgie palīgi sadarbībā ar fondu “Ziedot.lv” vāks līdzekļus

Labdarības skrējiensoļojumā Rīga-Valmiera triumfē Kumpiņš un Džaviza

Līgosvētkos aizvadītajā ultragarajā skrējienā Rīga-Valmiera piedalījās 138 dalībnieki, no kuriem 107 kilometrus visātrāk veica Ainārs Kumpiņš (8:10:50) un Diāna Džaviza (9:26:49), labojot vairākus rekordus. Sešu gadu laikā kopš atjaunošanas, skrējiens

Rīga-Valmiera 2019

Labdarības ultra skrējiens "Rīga-Valmiera 107km" 2019. gadā risināsies 22. jūnijā. Valstī emocionālākajā skrējienā sadarbībā ar Ziedot.lv rehabilitācijas centru Poga vāksim līdzekļus mums zināmās Undīnes ārstēšanai un noskaidrosim Latvijas čempionus 100

Rīga-Valmiera 2018 informatīvais biļetens

Sacensību dalībnieces un dalībnieki, lūdzu, iepazīstieties ar svarīgu informāciju par skrējienu Rīga-Valmiera. Kas jāzina skrējiensoļojuma „Rīga – Valmiera” dalībniekam? Par obligātā ekipējuma pozīciju ķimeņu sieru. Sacensību nolikums nav joks, un

Rīga-Valmiera dalībnieki un brīvprātīgie ziedos piecgadīgās Kristas veselībai

Sadarbībā ar fondu “Ziedot.lv” skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera dalībnieki un brīvprātīgie palīgi ceturto reizi vāks ziedojumus kāda Vidzemes bērna ar kustību traucējumiem veselības uzlabošanai. Valsts simtgadē, kad 107 kilometru skrējiens vasaras saulgriežos

Sākums / Skrējiensoļojums Rīga-Valmiera / Rīga-Valmiera 2018 informatīvais biļetens

Rīga-Valmiera 2018 informatīvais biļetens

Sacensību dalībnieces un dalībnieki, lūdzu, iepazīstieties ar svarīgu informāciju par skrējienu Rīga-Valmiera.

Kas jāzina skrējiensoļojuma „Rīga – Valmiera” dalībniekam?

 1. Par obligātā ekipējuma pozīciju ķimeņu sieru. Sacensību nolikums nav joks, un kā rakstīts nolikumā, tas ir obligātā ekipējuma atribūts. Ķimeņu sieru gan varēs nodot tiesnešiem glabāšanā Latvijas Universitātē, un nebūs jānes līdzi uz Valmieru. Organizatori aicina nepārcensties ar tā daudzumu.
 2. Iepriekšējā numuru izņemšana notiks Sportland veikalā Alfā no trešdienas, 20. jūnija 18:00.
 3. Reģistrācija, ekipējuma pārbaude, numuru izņemšana, mantu nodošana pārvešanai uz finišu un kontrolpunktiem Latvijas Universitātē notiks 22. jūnijā no plkst. 21:00 līdz 23:00.
 4. Reģistrācija notiks divās plūsmās jeb divās rindās atdalītās pēc dalībnieku numuriem. Vienā rindā – 1-100, otrā – 100-182. Saraksts ar dalībnieku kārtas numuriem būs pieejams LU.
 5. Atcerieties par obligāto ekipējumu – drošības veste ar atstarojošiem elementiem, strādājošs pieres lukturis, mobilais tālrunis, 20 EUR, eklērs burkāns eklērs sklandrausis Lieldienu ola ķimeņu siers.
 6. Starts tiks dots pie Brīvības pieminekļa pusnaktī no 22. jūnija uz 23. jūniju – no piektdienas uz sestdienu.
 7. Visu dalībnieku starpfinišu un finiša rezultātiem tiešsaistē varēs sekot šajā adresē: http://rezultati.ultrataka.lv/
 8. Skrējiena laikā jāievēro visi CSN. Rīgā kustība notiek pa gājēju trotuāru labajā Brīvībās ielas pusē. Pirms Juglas kanāla, izmantojot gājēju tuneli, skrējēji nokļūst ielas pretējā pusē un turpmāko distanci veic pa brauktuves kreiso nomali.
 9. Rīgā ātrākos sacensību dalībniekus pavadīs policijas transports. Dalībnieki, kas atradīsies starp pirmo un pēdējo policijas automašīnu, drīkst neievērot sarkanās luksofora gaismas un skriet pa braucamās daļas pirmo joslu. Ja dalībnieks atpaliek un atrodas aiz noslēdzošās policijas mašīnas, ir jāatgriežas uz gājēju trotuāra un jāievēro visi CSN. Policija pavadīs dalībniekus līdz Juglas Statoil, kur dalībniekiem jāturpina ceļš patstāvīgi, turpinot kustību pa gājēju trotuāru.
 10. Pēc Brīvības ielas šķērsošanas kustība visu laiku notiks pa kreiso ceļa pusi. Arī Valmierā, skrienot cauri pilsētai, jāvirzās pa trotuāru ielas kreisajā pusē, un pretī veikalam Valleta jāšķērso iela pa gājēju pāreju, lai pēc 100 metriem sasniegtu finišu.
 11. Atbalsts no pavadošā transporta (velo, auto u.c.) drīkst būt tikai kontrolpunktos. Satiksmes kavēšana uz šosejas nav pieļaujama. Atbalsts trasē nav atļauts!
 12. Vietā, kur Tallinas šoseja šķērso Vidzemes šoseju, un veloceliņš pagriežas pa kreisi uz Ādažu pusi, jāšķērso atdalošā barjera un brauktuve, lai turpinātu kustību pa Vidzemes šoseju.
 13. Trasē izvietoti seši kontrolpunkti nolikumā atrunātajās vietās. Kontrolpunktos būs pieejami gan ēdieni, gan dzērieni, kurus sagādājuši skrējiena atbalstītāji un organizatori. Reģistrācijas brīdī Latvijas Universitātē iespējams nodot sūtījumus uz kontrolpunktiem. Lūgums pieturēties pie saprātīgiem sūtījumu izmēriem.
 14. Izstāšanās gadījumā dalībniekiem jāinformē sacensību sekretariāts, zvanot vai sūtot īsziņu uz numuros norādīto vienu vai otru telefona numuru. Šajā gadījumā dalībnieki no trases tiks uzņemti organizatoru evakuācijas transportā, nogādāti finišā, kur saņems savas mantas un vajadzības gadījumā tiks nogādāts organizatoru nodrošinātajās atpūtas telpās.
 15. Par izstāšanos jāziņo ar gadījumā, ja netiek izmantots organizatoru evakuācijas pakalpojums.
 16. Finišā dalībniekiem pasniegsim leģendārās ābolu strūdeles un Smiltenes Piena spēka kefīru. Dalībniekiem, kas finišējuši saviem spēkiem tiks atgriezta drošības nauda 20€.
 17. Drošības nauda tiks atgriezta tikai sacensību dienā Valmierā.
 18. Sadarbībā ar fondu ziedot.lv finišā būs novietota ziedojumu kastīte Kristas Spirģes rehabilitācijai, Aicinām dalībniekus atgriezto drošības naudu novirzīt cēliem labdarības mērķiem.
 19. Pēc finiša dalībniekiem ir iespēja izmantot Valmieras 5. vidusskolas telpas (Raiņa ielā 3), kur būs pieejamas dušas, ģērbtuves, atpūtas telpa un masāža. Ieeja skolā pa sporta kompleksa durvīm. Skola būs atvērta no 9:00 līdz 18:00. Atrašanās vieta ir 350 metru attālumā no finiša zonas. Ieeja pa sporta kompleksa durvīm. Nokļūšanas plāns sekojošs: https://ej.uz/v5vsk
 20. Rekomendējām nodrošināties ar segu vai guļammaisu, ko var nosūtīt uz finišu kopā ar citām mantām. To varēsiet izmantot sākumskolas atvēlētajās atpūtas telpās.
 21. Apbalvošanas ceremonija paredzēta plkst. 16:00 finiša zonā, kur klātesošo vidū tiks izspēlēta loterija ar vērtīgām balvām.
 22. Rezultāti tiks publicēti sportlat.lv, statistik.d-u-v.org un ultrataka.lv
 23. Pēc sacensībām 28. jūnijā plkst. 18:00 rehabilitācijas centrā “Poga” notiks preses konference, kurā atskatīsimies uz sacensībām, apkoposim labdarības rezultātus un pasēdēsim pie kādas atjaunošanās dzēriena glāzes. Datums un laiks var tikt precizēts.

P.S. Ar pasākuma programmu varat iepazīties sacensību nolikumā: https://ultrataka.lv/ultras/riga-valmiera/riga-valmiera-nolikums/

Esat laipni aicināti finišā nobaudīt organizatoru sarūpēto zupu, pārmīt vārdus un dalīties iespaidos ar ceļabiedriem kā arī novērtēt Valmieras kolektīvu sarūpētos priekšnesumus.

Tiekamies jau piektdien!

Top